+بابا میشه گوشیمو بدید؟

- :/

+خواهش می کنم.امروز مامان زنگ زده بودن،متوجه نشدم .خواهش می کنم.

-خب

+ خب نداره که دیگه. خب بدید گوشی پیشم باشه زنگ خورد بفهمم دیگه.

-قبلا چجوری می‌فهمیدی؟

+ بگید نه خلاص دیگه،این سوالا چیه دیگه؟ نمی خواهم اصلا.

- آخرش نمی خوای درست درخواست کردنو یاد بگیری نه؟ -_-

+ ازتون خواهش کردم، اونم نه یه بار دوبار، دیگه درستش چجوریه؟

-گفتم خب که بیشتر توضیح بدی بفهمم مشکل دقیقا چیه، فرقش با وقتای دیگه چیه.داشتیم حرف می زدیم به یه توافقی برسیمیعنی چی اینجوری می پری وسط حرف؟ میخواستم بگم نه تعارف داشتم؟ ه‍ا؟می گفتم نه.

+ خب ببخشید

- خب ببخشید؟!! اینم مدل جدید عذرخواهیه نه؟!

+ ای بابا، معذرت می خواهم پدر بزرگوار و عزیز بنده، بی ادبی بنده رو به بزرگی و عظمت خودتون ببخشید لطفاً.خوب‌بود:))))

-حقه باز:). خب می‌گفتی.قبلا چجوری می فهمیدی ؟

+ قبلا فرق داشت،مامان هر روز‌ زنگ نمیزد.میخواست زنگ بزنه قبلش خبر میداد معمولا. ولی الان شرایطش خاصه،می دونید کههر وقت فرصت کنه زنگ میزنه. قبلش نمیدونه کی فرصت میشه، واسه همین ممکنه تو اتاق نباشم نفهمم.تو رو خدا.بدید دیگه.

- حالا هی بگو کرونا هیچ‌ حسنی نداره، بیا، اینم یکی دیگه،فک می کردی روزای مدرسه بتونی قانعم کنی گوشیتو پس بگیری؟!

+ یعنی الان قانع شدید ؟!:)))) میدید:)))

- میدم دیگه.چیکار کنم؟! ؛))

+ ایو

- -_-

+ یعنی آخ جوون :||| .ولی یه جوری میگید فکرشو میکردی،حالا انگار میخوام چیکار کنم باهاش ؟!!! یه گوشیه دیگه، همه دنیا دستشونه ://

- عه؟!پس ظاهرا خیلی هم فورس نیست کارت، خب پس.

+نههههه.میگم یعنی گفتید روزای مدرسه ، خب هنوزم‌روزای مدرسه اس دیگه، واسه همین کاری انجام نمیدم غیر از موارد اامی.برای اطمینان شما گغتم.

- حقه باز به توان دو:///

+ میدید؟!

- چیکارت کنم دیگه :///

+ بوسم کنید اینقد با ادبم :)))

//////////////////////////////////////////////

ولی خودمونیم،تو این چند روز‌که گوشیمو پس گرفتم اونقد با بچه ها چت  کردم خفه شدمخیلی دلم براشون تنگ شده بود، خیلی.حداقل می تونم تو‌ دور همیای مجازیشون باشم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها